KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
01 Haziran 2023 Perşembe
18 °C Güneşli

Eşref Taş'a coşkulu karşılama

Prof. Dr. Eşref Taş, 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için AK Parti'den aday adayı oldu. Bingöl Havalimanında kalabalık bir kitle tarafından karşılanan Taş, büyük bir araç konvoyu eşliğinde AK Parti İl Başkanlığı'na geçerek müracaatını yaptı. Burada kalabalığa seslenen Eşref Taş: Sayın 'Cumhurbaşkanımız yeniden seçilmeli, Bingöl'de AK Partimiz 3-0 yapmalı. Bunun için de ne gerekiyorsa yapmalıyız ve çok çalışmalıyız.'

Eşref Taş`a coşkulu karşılama
19 MART 2023 PAZAR 23:51
57
4688
53
AA aa

Siyaset arenasında hareketlilik sürüyor, aday adaylarının müracaatları renkli görüntülere sahne oluyor. 14 Mayıs 2023 günü gerçekleştirilecek Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde müracaatlarını yapan aday adayları, cumartesi günü yapılacak temayül yoklaması için de temaslarını sürdürüyor.

BÜYÜK KONVOYLA KARŞILANDI

Bu kapsamda 24. Dönem Ak Parti Bingöl Milletvekili Prof. Dr. Eşref Taş, 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için AK Parti'den aday adayı oldu. Bingöl Havalimanında kalabalık bir kitle tarafından karşılanan Taş, büyük bir araç konvoyu eşliğinde kent merkezine geldi ve AK Parti İl Başkanlığı'na giderek aday adaylığı müracaatını yaptı.

Başvuru dosyasını AK Parti İl Başkanı Haşim Sağlar'a takdim eden Prof. Dr. Eşref Taş, burada toplanan kalabalık kitleye hitap etti.

TAŞ: “TÜRKİYE'Yİ DURDURAMAYACAKLAR”

AK Parti'nin kuruluşundan bugüne görev almış, emek vermiş tüm teşkilat başkanlarına, yönetimlerine ve üyelerine teşekkür ederek konuşmasına başlayan Taş, geçen zaman zarfında başka partilere gidenler dahil herkesin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı bu seçimde yalnız bırakmayacaklarına inandığını vurguladı. Bizler halkımız için buradayız, bizler size hizmetkâr olmak için buradayız. Mevcut Türkiye konjonktüründe rakip birçok parti karşımızda birleşmiş iken bu seçimde sessiz durmaya gönlüm el vermiyor, Bingöl'de daha güzel hizmetler yapmak, daha güzel dualar almak niyetiyle bu yola baş koydum. Bugün, Bingöl'de adeta bir Çanakkale ruhunu gördüm. Bizleri karşılamaya gelenler, burada bulunanlar belli bir bölgenin insanı ya da belli bir ailenin mensubu değil. Gönüllerinde yer bulduğumuz hemşehrilerimiz bugün bizlerle birlikte. Hepsine teşekkür ediyorum. Tüm aday adaylarını da arayarak tebrik edeceğim, başarı dileklerimi ileteceğim. En nihayetinden burada üç kişi aday olacak. Kimlere nasip olmuşsa, geri kalan tüm aday adaylarının bu dava için, 2010'dan beri baskılanan ve önü kesilmek ve durdurulmak istenen Türkiye için, Sayın Cumhurbaşkanımızı devre dışı bırakmak isteyen iç ve dış mihrakların oyununu bozmak için hep birlikte çalışmaya ve hem Sayın Cumhurbaşkanımızın hem de AK Parti'mizin yanında durmaya çağırıyorum. Çünkü savunma sanayimiz öyle bir noktaya geldi ki, buna can-ı gönülden inanıyorum ve biliyorum ki, gelecek 5 yıl içinde ülkemiz çok daha iyi yerlere gelecek ve birkaç basamak daha yükseleceğiz. Sadece ülkesinde değil, bölgesinde ve dünyaya yön veren bir liderle çok daha iyi noktalara ulaşacağız. Bu yüzden ekonomimizi akamete uğratmaya çalışıyorlar ama Allah'a şükürler olsun ki ne yaptılarsa bu ilerlemeyi durduramadılar, durduramayacaklar! Çünkü burada sadece Türkiye'deki mazlumların değil Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın gitmesini istemeyen tüm İslam Aleminin duası söz konusu. Bu yüzden de diyorum ki, Sayın Cumhurbaşkanımız yeniden seçilmeli, Bingöl'de AK Partimiz 3-0 yapmalı. Bunun için de ne gerekiyorsa yapmalıyız ve çok çalışmalıyız.”

NOT: HABERİN VİDEOLARINI SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDA İZLEYEBİLİRSİNİZ...

 

 

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_100064)
22 Mart 2023 Çarşamba 19:46
Seninleyiz sonuna kadar Eşref Taş gururumuzsun devir birlik devri hep beraber Cumhurbaşkanımızı tekrar seçtireceğiz.
Beğendim (5) Beğenmedim (6)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_100045)
22 Mart 2023 Çarşamba 12:46
Eyyy bingolonline ilahiyat mezunu adama neren dr unvani ekliyorsun! Madem bilmiyorsunuz ogrenin. Prof yazacaksiniz! Iki kelimeyi hir araya getiremeyenler vekil olmasin
Beğendim (6) Beğenmedim (4)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_100011)
21 Mart 2023 Salı 14:46
Taş değdî kuşa,kuş uçtu arşa
Beğendim (11) Beğenmedim (4)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_100009)
21 Mart 2023 Salı 14:26
Yorum atan arkadaşlar yorum altına isimlerinizi yazında bakalım sizin bu memlekete bir faydanız olmuş mu; ayıp yaw eşref bey'in döneminde yapılan hizmetler belli ve halk bunu iyi biliyor . Gözün doysun ,yeter artık diyen vicdansızlar bir önceki dönemlere baksınlar kim ne yapmış klavye başında karalamak çamur ve iftira atmak kolay
Beğendim (5) Beğenmedim (10)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_100008)
21 Mart 2023 Salı 14:18
senin yüzünden arkadaşlarım bingöllü olduğum için benle dalga geçiyor :)) Bırakın artık şu memleketin yakasını. senin varlığında yok gibi bir şey :)
Beğendim (11) Beğenmedim (6)Cevapla
Misafir Kullanıc (@Misafir_100005)
21 Mart 2023 Salı 14:06
vay be 3/o.ne güzel bi dünya insanlarin fikirlerine ipotek mi.ne merak ediyorum.diger adaylar da bu memleketın ve cografyanın insani.degil.mi.ve herhangi bir parti de ne var.o kadar sorun olan.20.yıl oldu bi baba öz evledında 20 yılda bıkar bu sevdaymiş.dostum insanlar artık simidi. aksam yemegınde .bulursa.ham eder.ocaklar./yemek ocaklar./çoktan .rafa kalmiş.siz 5.veya 10.insanın yasadigi bu hayat neden bahsediyorsunuz.ne diyor ömer hayam varsa bir somun.ekmegın.yanında da bir taş su .ne kulluk edersin kula.diyor.ben demiyorum o demiş.
Beğendim (7) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıc (@Misafir_100002)
21 Mart 2023 Salı 13:57
bence seçime .gerek yok.simdi.bi sürü masraf beklentiler .kararan umutlar.yıllardir çok emegi. geçen yılmaz.berdibek.coskun.ailesine pay edelim.merak ediyorum.tetkik.ve tahlil.için civar ilere.sevk.edilen ve maddi olarak gidemeyn insanlar hala bu 20 yıldir bi.tam donanimli saglık.sistemi getiremeyen .bu insanlar bundan sonra ne yapacak.not.tarafsiz.ve orjınal çevlikli.
Beğendim (8) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_99974)
21 Mart 2023 Salı 03:15
Bugün her gün üzerınden geçtiğimiz çapakçur viyadüğü sizin eseriniz Eşref Hocam değerli Vekilim Sivanlı olarak yaptığınız köyünüze yaptığınız duble yol her şeye bedel vekil olup da kendi köyüne su götüremeyen vekillerimiz var. Bugün de halk ahde vefasını gösteriyor Aile olarak 8 oyumuz senindir Sayın Vekilim Sonuna kadar seninleyiz. Saygılar sevgiler.
Beğendim (7) Beğenmedim (14)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_99972)
21 Mart 2023 Salı 01:23
adem toprağkandıır evet hepimiz bingölüyüz
Beğendim (17) Beğenmedim (5)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_99970)
21 Mart 2023 Salı 00:07
Umarım bu seçimden sonra da herkes yine demez ben vermedim ben vermedim
Beğendim (10) Beğenmedim (4)Cevapla
01.06.2023
12:23
Masa tenisinde final bileti sağlıkçıların
Masa tenisinde final bileti sağlıkçıların
Katılımcılara teşekkür edip finalistleri kutlayan Bingöl İl Temsilcisi Cevdet Atalay; 'İyi bir hazırlık ile Türkiye Şampiyonasından da başarıyla döneceğimize inanıyoruz' dedi.
01.06.2023
11:03
Teröre yardım ve yataklık operasyonu! 20 gözaltı
Teröre yardım ve yataklık operasyonu! 20 gözaltı
Bölücü terör örgütleri mensupları ve ailelerine finansal destek sağlayan şüphelilere yönelik aralarında Bingöl'ün de olduğu 12 ilde düzenlenen eş zamanlı operasyonda 20 şüpheli gözaltına alındı.
01.06.2023
10:35
Erdoğan`dan bakanlara;
Erdoğan'dan bakanlara; 'Hiçbiriniz yeni Kabine'de olmayacaksınız'
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında son toplantısını yaptı. Kabine'de konuşulanlarla ilgili bomba kulisi Abdulkadir Selvi 'Bakanlar kabineden morali bozuk ayrılmış.' sözleriyle paylaştı. Mevcut bakanların hiçbiri yeni Kabine'de yer almayacak.
01.06.2023
10:15
Demirtaş`ın adaylık teklifini HDP reddetmiş
Demirtaş'ın adaylık teklifini HDP reddetmiş
Aktif politikayı bıraktığını açıklayan HDP'nin tutuklu eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, son seçimde HDP'den cumhurbaşkanı almayı istediğini ancak hiçbir gerekçe sunulmadan reddedildiğini açıkladı.
31.05.2023
17:38
Bingöl Balını ve Kavurmasını Tanıttı
Bingöl Balını ve Kavurmasını Tanıttı
TBMM'de milletvekili kayıtları devam ediyor. Milletvekilleri kayıt sırasında ikram yarışına girdi. Bingöl Milletvekili Berdibek, Bingöl'ün bal ve kavurmasıyla meşhur bir il olması için her yıl yaptığı dağıtımı bundan sonra da yapacağını söyledi.
31.05.2023
17:36
Köylerde altyapı çalışmaları başladı
Köylerde altyapı çalışmaları başladı
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Enes Üçgül, alt yapı ve tesislerin yapımına başlandığını ve en kısa sürede bitirilerek faaliyete sokulacağını belirtti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın