KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
23 Şubat 2024 Cuma
5 °C Çok bulutlu

Fka'nın seminerleri sürüyor

Fırat Kalkınma Ajansı, sektör temsilcilerine eğitim seminerini sürdürüyor. Malatya Merkezli, Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli illerini kapsayan Fırat Kalkınma Ajansı, Malatya'daki binasında dün Ekonomik Gelişme ve Mali Destek Programı 2010 kapsamında, Proje Döngüsü Yönenetimi ve Başvuru Formu'nun hazırlanması konulu seminer verildi.

Fka`nın seminerleri sürüyor
09 KASIM 2010 SALI 08:32
0
1910
0
AA aa

Fırat Kalkınma Ajansı uzmanlarından Taner Ünal, sektör temsilcilerine verdiği, Proje Döngüsü Yönenetimi ve Başvuru Formu'nun hazırlanması konulu seminerde, soruları da cevaplandırdı. Sektör temsilcilerinin kendilerini tanıtmalarından sonra başlayan seminerde konuşan Fırat Kalkınma Ajansı uzmanlarından Taner Ünal, "Seminerlerdeki amacımız, istihdam ve refah seyiyesinin arttırılması, gişimcilik ve meydana getiriciliği teşvik etmektir" dedi. 

Taner Ünal, imalat ve tarıma dayalı sanayide katma değerin arttırılması için yapılacakları da anlatarak, hizmet sektöründe katma değerin arttırılması için yapılabilecekleri de dile getirdi. Ürün çeşitlendirilmesi, kapasite arttarımı konusunda da bilgi aktaran Ünal, mevcut işletmelerin fiziki ve beşeri yapılarının güçlendirilmesi konusunda da bilgi verdi.
 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın