KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
09 Haziran 2023 Cuma
21 °C Çoğunlukla açık

Içim rahat bir şekilde geldim

Vali Mustafa Hakan Güvençer, bir yandan ziyaretlerini sürdürdüğünü, diğer yandan kentin sorunlarını değerlendirip çözüm yolları üzerine yoğunlaştıklarını söyleyerek, Bingöl'e alıştığını ifade etti.

Içim rahat bir şekilde geldim
14 ŞUBAT 2011 PAZARTESİ 09:00
0
1982
0
AA aa

İçişleri Bakanlığı'nın kararnamesiyle Sinop Valiliği'nden Bingöl Valiliği'ne atanan Mustafa Hakan Güvençer, göreve başlaması sebebiyle kendisine ‘hoş geldiniz' ziyaretinde bulunanlara iade-i ziyaretlerde bulunuyor.
Kamu kurumları, sivil toplum örgütleri ve siyasi partileri ziyaret eden Bingöl Valisi Mustafa Hakan Güvençer'in bu sefer ki durağı basın kuruluşları oldu.
Bu kapsamda gazetemizi ziyaret eden Vali Güvençer'i gazetemizin İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Alimoğlu karşıladı.
Bingöl'e alıştığını ifade eden Vali Güvençer, “Bingöl'e alışmak için sıkıntı çekmedim. Bingöl benim için hiç yabancı gelmedi. Kenti daha iyi tanımam için bir zamana ihtiyacım, şu anda herkesi tanımaya çalışıyorum. Kamu amirleri ile muhtarlarla ve diğer idari yetkililerle görüşmelerimiz devam ediyor.” dedi.
Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz'ın Bingöllü olmasının, Bingöl için bir avantaj olduğuna değinen Güvençer, Sayın Cevdet Yılmaz'ın Bingöl'e her zaman yardım etmesini istediklerini söyledi.
 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın