KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
30 Mayıs 2024 Perşembe
°C

Içim rahat bir şekilde geldim

Vali Mustafa Hakan Güvençer, bir yandan ziyaretlerini sürdürdüğünü, diğer yandan kentin sorunlarını değerlendirip çözüm yolları üzerine yoğunlaştıklarını söyleyerek, Bingöl'e alıştığını ifade etti.

Içim rahat bir şekilde geldim
14 ŞUBAT 2011 PAZARTESİ 09:00
0
2095
0
AA aa

İçişleri Bakanlığı'nın kararnamesiyle Sinop Valiliği'nden Bingöl Valiliği'ne atanan Mustafa Hakan Güvençer, göreve başlaması sebebiyle kendisine ‘hoş geldiniz' ziyaretinde bulunanlara iade-i ziyaretlerde bulunuyor.
Kamu kurumları, sivil toplum örgütleri ve siyasi partileri ziyaret eden Bingöl Valisi Mustafa Hakan Güvençer'in bu sefer ki durağı basın kuruluşları oldu.
Bu kapsamda gazetemizi ziyaret eden Vali Güvençer'i gazetemizin İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Alimoğlu karşıladı.
Bingöl'e alıştığını ifade eden Vali Güvençer, “Bingöl'e alışmak için sıkıntı çekmedim. Bingöl benim için hiç yabancı gelmedi. Kenti daha iyi tanımam için bir zamana ihtiyacım, şu anda herkesi tanımaya çalışıyorum. Kamu amirleri ile muhtarlarla ve diğer idari yetkililerle görüşmelerimiz devam ediyor.” dedi.
Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz'ın Bingöllü olmasının, Bingöl için bir avantaj olduğuna değinen Güvençer, Sayın Cevdet Yılmaz'ın Bingöl'e her zaman yardım etmesini istediklerini söyledi.
 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
30.05.2024
13:24
Sağlıkta ‘yıllık reçete dönemi` başlıyor!
Sağlıkta 'yıllık reçete dönemi' başlıyor!
Raporlu ilaç kullananlarla ilgili yeni düzenleme geliyor. Sağlık Bakanlığı'nın üzerinde çalıştığı düzenlemeye göre aile hekimlerine arık raporlu ilaç yazabilme yetkisi verilecek. Böylelikle raporlu olarak düzenli şekilde ilaç alanların hastaneye gitmesine gerek kalmayacak. Söz konusu uygulama ile yıllık reçete dönemi de başlayacak. Hastalar 3 ayda bir sadece eczaneye gidip ilacını alabilecek.
30.05.2024
13:15
Bingöl Belediyesi`nden uyarı! Yarın son gün!
Bingöl Belediyesi'nden uyarı! Yarın son gün!
Geciken taksit tutarı için ödemenin geciktiği her ay ve kesri için yüzde 4,5 gecikme zammı uygulanacak.
29.05.2024
22:51
Muharrem Yılmaz`a Fahri Doktora Belgesi
Muharrem Yılmaz'a Fahri Doktora Belgesi
Fahri Doktora Belgesi tevdi edilen Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz; 'Evvela sözünün eri, güvenilen insan olmak kaderinizi ve geleceğinizi belirlemekte çok önemlidir. İyi iz bırakanlar, kendisi marka olanlar hatırlanacak. Her zaman iyi olarak hatırlanır. Biz de buna inanarak bu yola çıktık ve markamızı kurduk, arkasında durduk' dedi.
29.05.2024
22:50
Bingöl Üniversitesi`nde `Kanlı Önlüklü` İsrail Protestosu!
Bingöl Üniversitesi'nde 'Kanlı Önlüklü' İsrail Protestosu!
Filistin'de yaşanan soykırımı kanlı önlükler giyerek protesto eden Bingöl Üniversitesi öğrencileri; 'Orada insanlığın onuru çiğnenirken biz burada onurlu bir yaşam planı yapamayız' dediler.
29.05.2024
22:47
BLUESKY AWARDS 2024
BLUESKY AWARDS 2024 'Uluslararası Havacılık Ödülleri' Başvuruları Başladı
Ödüllerin, havacılık endüstrisinin çeşitli yönlerini yansıtan farklı kategorilerde sunulacağını belirten Kışlakçı: 'Bu ödüller, havacılığın geleceğini şekillendiren olağanüstü katkıları ve yenilikleri tanımak için bir platform görevi görüyor' dedi.
29.05.2024
22:46
Bingöl Üniversitesi`nde yöresel kahvaltı imkânı
Bingöl Üniversitesi'nde yöresel kahvaltı imkânı
Bingöl Üniversitesi bünyesinde geçtiğimiz aylarda hizmete açılan Arı Ürünleri Tanıtım Ofisinde hem Bingöl balının satışları yapılıyor hem de vatandaşlara yöresel kahvaltı imkânı sunuluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın