KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
31 Ağustos 2026 Pazartesi
°C

Köydes'ten üç ihale

KÖYDES Bingöl Merkez Kılçadır, Olukpınar ve Ardıçtepe köyleri Grup İçme suyu İnşaatı Yapım İşleri ihale edilecek.

Köydes`ten üç ihale
09 HAZİRAN 2012 CUMARTESİ 08:14
0
2174
0
AA aa

Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birlik Başkanlığı tarafından Bingöl merkezde bulunan 3 köy için Grup İçme suyu İnşaatı Yapım İşi açık ihale usulü ile gerektiğinde pazarlık usulü ile ihale edilecek. İhale 12 Haziran 2012 Salı günü saat 10.00'da Bingöl Valiliği toplantı salonunda gerçekleştirileceği ifade edildi.

Bingöl Valiliği'nin resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, Bingöl Merkez Kılçadır Köyü, Olukpınar Köyü ve Ardıçtepe Köyü Grup İçme suyu İnşaatı Yapım İşi Köylere Hizmet Götürme Birliği İhale Yönetmeliğinin 18. Maddesine göre açık ihale usulü ile gerektiğinde pazarlık usulü ile ihale edileceği kaydedildi.

12 Haziran 2012 Salı günü saat 10.00'da Bingöl Valiliği Toplantı Salonu'nda açık ihale usulü ile gerektiğinde pazarlık usulü ile ihalenin gerçekleştirileceği belirtilen duyuruda, ihale ile ilgili şu görüşlere yer verildi: “

Olukpınar Köyü:30 M3 lük Depo İçi Fayans yapılması, Şebeke hattında 1490 Metre 50/63 10 Atü PE Boru döşemesi, İsale hattında 1560 metre 80/90 10 Atü PE Boru Döşemesi, 1 Adet tahliye, 1 Adet, Vantuz, 2 Adet Vana ayrımı, 300 Metre Serbest kazı yapılması, 1 Ad. Klorlama Cihazı.

Kılçadır Köyü: 1 Adet 75 M3 lük Depo, 50 Metre Tek taraflı Drenaj, 1 Adet Maslak-Kaptaj, 2 Adet toplama Odası, 1 Adet vana ayrımı, 1 Adet Kalorlama cihazı, 730 metre 50/63 PE 10 Atü Boru ve 730 Metre 65/75 PE 10 Atü Boru Döşemesi.

Ardıçtepe Köyü:2 Adet 50 M3 lük Depo Onarımı, 25 Metre Tek taraflı drenaj, 1 Adet Maslak-Kaptaj, 1 Adet toplama Odası, 6 metre dere geçidi, 1 Adet Çeşme, 2 Adet Klorlama Cihazı, 200 metre 65/75 PE 10 Atü Boru döşemesi. Merkez Olukpınır Köyü, Kılçadır Köyü ve Ardıçtepe Köyü Sözleşmenin imzalandığı tarihinden itibaren 5 (BEŞ) gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacaktır. Yer tesliminden itibaren 60 (Altmış) takvim günüdür.”

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
31.08.2026
05:25
Bingöl`e 89 hekim atanacak!
Bingöl'e 89 hekim atanacak!
130. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü (DHY) kurası kapsamında Bingöl'deki sağlık tesislerine 20'si uzman, 69'u pratisyen olmak üzere toplam 89 hekimin ataması yapılacak. Kentte ilk kez Algoloji uzmanı görevlendirilirken, Genç Devlet Hastanesi de iki yeni uzmanlık branşına kavuşacak.
31.08.2026
05:24
Kira sözleşmelerinde e-Devlet zorunluluğu geliyor
Kira sözleşmelerinde e-Devlet zorunluluğu geliyor
Ev sahibi ve kiracı arasındaki sözleşmelerin dijital ortamda hazırlanmasına yönelik e-Devlet uygulamasında 72 bin 581 sözleşme onaylandı. Hazine ve Maliye Bakanlığı, uygulamanın kapsamını genişleterek tüm kira sözleşmelerinin e-Devlet üzerinden yapılmasını zorunlu hale getirmek için çalışma yürütüyor.
31.08.2026
05:22
Servi Şehitleri ve Gazileri Anıtı dualarla açıldı
Servi Şehitleri ve Gazileri Anıtı dualarla açıldı
Bingöl'ün Genç ilçesine bağlı Servi bölgesinde yaptırılan Servi Şehitleri ve Gazileri Anıtı, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 104. yıl dönümünde düzenlenen törenle hizmete açıldı.
31.08.2026
05:18
HÜDA PAR Lideri Yapıcıoğlu Bingöl`den seslendi: Ümmetin vahdeti için canımızı taşın altına koymaya hazırız
HÜDA PAR Lideri Yapıcıoğlu Bingöl'den seslendi: Ümmetin vahdeti için canımızı taşın altına koymaya hazırız
HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, partisinin Bingöl 5. Olağan Kongresinde yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İslam âlemine yönelik 'vahdet' çağrısına destek vererek, 'Ümmetin vahdeti için gerekirse canımızı da taşın altına koymaya hazırız.' mesajı verdi.
31.08.2026
05:17
Bingöl`de sağanak ve fırtına! Çatı caddeye savruldu!
Bingöl'de sağanak ve fırtına! Çatı caddeye savruldu!
Meteoroloji uyarısının ardından Bingöl kent merkezinde etkili olan sağanak yağış ve şiddetli fırtına günlük yaşamı olumsuz etkiledi. Genç Caddesi'nde bir apartmanın çatısı fırtınanın etkisiyle caddeye savrulurken, olay sırasında yoldan geçen kimsenin olmaması olası bir faciayı önledi.
31.08.2026
05:15
Bingöllü güreşçiler minderi salladı: 8 derece birden!
Bingöllü güreşçiler minderi salladı: 8 derece birden!
15 ülkeden 1.019 sporcunun katıldığı Malatya Uluslararası Güreş Turnuvası'nda Bingöl rüzgârı esti. Bingöllü sporcular organizasyonu 2 şampiyonluk, 4 ikincilik ve 2 üçüncülük olmak üzere toplam 8 dereceyle tamamladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın