KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
09 Haziran 2023 Cuma
21 °C Çoğunlukla açık

Ptt'den kan bağışı

PTT Genel Müdürlüğü ve Türk Kızılay'ı arasında yapılan işbirliği protokolü çerçevesinde, 'Bak Postacı Geliyor Haber Veriyor, Bak Postacı Geliyor Hayat Veriyor' sloganıyla kan bağışı kampanyası başlatıldı.

Ptt`den kan bağışı
18 ŞUBAT 2011 CUMA 22:33
0
1662
0
AA aa

 

Bu kapsamda, PTT'nin Türkiye geneli tüm birimlerdeki personelin gönüllü kan bağışı yapmaya teşvik etmek ve bunu alışkanlık haline getirmelerinin sağlanması amaçlanıyor.
 
Bingöl PTT Başmüdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, toplumda kan verme bilincinin artırılması konusunda çalışmalara destek olmak amacıyla gönüllü kan bağışçılarının eğitimi, gönüllü kan bağışçısı kazanım faaliyetleri konusunda, Türk Kızılay'ı ile bir protokol imzaladıkları belirtilerek, açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “İmzalanan protokol sonrasında ‘bak postacı geliyor haber veriyor, bak postacı geliyor hayat veriyor' sloganıyla kan bağışı kampanyası başlatılmıştır. Kampanya kapsamında Bingöl PTT birimlerindeki personelin günümüzde gelecekte gönüllü kan bağışçısı olmasının sağlanması için kan bağışı önemi konusunda eğitimler verilecek olup, yapılacak kan bağışı kampanyası ile ülke kan ihtiyacının karşılanmasına destek olmaları sağlanacaktır. Söz konusu kampanya 22 Şubat 2011 tarihinde saat 10.30'da Başmüdürlüğümüz giriş katında yapılacak olup, tüm halkımız kampanyaya davetlidir.”
YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın