Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
20 Ekim 2021 Çarşamba
8 °C Açık

Sağlar; 'Ne yaparlarsa yapsınlar başaramayacaklar'

Bingöl Online ziyaretinde gündeme dair değerlendirmelerini paylaşan AK Parti İl Başkanı Sağlar, muhalefetin, iktidarı zayıf gösterme çabalarına atıfta bulundu; 'Muhalefetin çabaları beyhudedir! Ne yaparlarsa yapsınlar başaramayacaklar, bizleri milletimize hizmet yolundan vazgeçiremeyecekler. AK Parti bu ülkenin teminatıdır, geleceğin umududur. Bizler sahadayız' dedi.

23 EYLÜL 2021 PERŞEMBE 18:20
25
2131
14
AA aa
Sağlar; `Ne yaparlarsa yapsınlar başaramayacaklar`

Basın kuruluşlarına yönelik ziyaretlerde bulunan AK Parti Bingöl İl Başkanı Haşim Sağlar, Bingöl Online'ı ziyaret etti. Sağlar'a, Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Doğan Barak eşlik etti.

Ülke gündemine dair sorun ve sıkıntılar ile yürütülen çalışmaların konuşulduğu ziyarette ekonomik zorlukların toplum üzerindeki etkileri irdelenirken, yapılan çalışmalara de değinildi.

“Beklenti büyük olunca memnuniyetin sağlanması zorlaşıyor”

“AK Parti iktidarının genelde ülkemizi, özelde ise ilimizi taşıdığı refah ortamı herkesçe biliniyor. Yeterli mi? Elbette değil. İhtiyaçların sınırsız, imkanların sınırlı olduğu gerçeğiyle bakarsak olaylara, bugüne kadar birçok badire atlatan AK Parti iktidarının milletimizden aldığı güçle ülkemizi taşıdığı olumlu nokta, vicdan sahibi hiç kimse tarafından inkâr edilemeyecektir. Zaman zaman hatalar olabiliyor ama yine de az hatayla büyük işler yapma gayreti sürdürülüyor. Ak Parti iktidarı sadece yol, hastane, köprü, havalimanı ve diğer yapısal hizmetleri hayata geçirmekle kalmadı, özgürlükler alanında da önemli işler başardı. Sağlık alanında devrim niteliğinde gelişmelere imza attı. Hele ki savunma sanayisindeki gelişmelerle ülkemiz bölgesinde, hatta dünyada önemli konuma taşındı ve savunma sanayinde ihracat yapan ülke konumuna geldi. Yapılan çalışmalar saymakla bitmez. Eleştiri yok mu? Elbette var, olmalıdır da. Ama eleştiride bulunurken ölçüyü kaçırmamak, yapılanları görmezden gelmemek lazım” dedi.

Bingöl özelindeki parti faaliyetlerine de değinen Başkan Sağlar, Bingöl'ün AK Parti içi büyük önem taşıyan bir il olduğunu ve kendilerinin de bu bilinçle çalışmalarını yürüttüklerini vurguladı.

Sağlar: “Bingöl, sağlam duruşuyla bilinen bir ildir. Zaman zaman toplantılarda farklı illerden siyasilerimiz de bunu ifade ediyor, Bingöl'ümüzden övgüyle bahsediyorlar. Bizler, AK kadrolar olarak sahadaki temaslarımızı arttırıyor, sorunların tespiti için halkımızla bire bir görüşüyor, çözümünde etkin olmaya gayret gösteriyoruz. Genel sorunlar için de ilgili makamlara gerekli serzenişleri iletiyoruz” dedi.

AK Parti'nin zayıfladığı algısının topluma işlenmeye çalışıldığının da farkında olduklarını dile getiren Başkan Haşim Sağlar, bu ülkeyi daha ileri taşıyacak siyasi oluşumun AK Parti olduğu ve toplumun da bunun farkında olduğunu dile getirdi.

“Muhalefetin çabası beyhudedir” diyen Sağlar; “Ne yaparlarsa yapsınlar başaramayacaklar, bizleri milletimize hizmet yolundan vazgeçiremeyecekler. AK Parti bu ülkenin teminatıdır, geleceğin umududur. Bizler sahadayız” dedi.

“Erken seçim olursa hazır mısınız?” sorusuna “Elbette hazırız” yanıtını veren Sağlar, partilerinin tüm kademeleriyle teyakkuzda olduğunu ve olası erken seçim kararında sahaya en güçlü şekilde çıkmaya hazır olduklarını sözlerin ekledi.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_85783)
26 Eylül 2021 Pazar 08:47
Ak parti iktidarı için önümüzdeki seçimin en zor seçimlerden biri olacağı kanaatindeyim. Sebebi ise hem işsizlik meselesi hem de ekonomik anlamda izlenen yanlış politikalar sebebiyle fiyatların bir çok üründe yüzde yüz oranında zamlanmış olmasıdır bu yanlızca iki sebeptir..
Beğendim (1) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_85772)
25 Eylül 2021 Cumartesi 17:35
Duydunuz mu Muhalafet. başkan beyhudedir diyor bence seçime girmeyin.
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_85770)
25 Eylül 2021 Cumartesi 16:30
Allah sizi bir daha bu memleketin basina bela diye göndermesin zalimleri muaviyeleri emevileri bile gectiniz
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_85756)
24 Eylül 2021 Cuma 23:43
Sayın başkan söylediklerine sen bile inanmıyorken bu halk nasıl inansın.
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_85733)
24 Eylül 2021 Cuma 16:46
Allah aşkına biri bana desin ki AK Partinin ilk seçim gününden bu yıla kadar proje üreten, işsizliğe çare bulmak için çaba sarf eden, eğitimin, sağlığın, ilin ekonomisini biraz olsun ilerleten bir milletvekili var mı. Bu güne kadar milletvekilliği, belediye başkanlığı, il ve ilçe encümenliği ve siyasetle uğraşmış biri ne katmış bu memlekete. aday adayları da aynı keza. birşeyin hakkından gelemiyorsan bırak. Memlekette isim yapayım derken memleketi batırma
Beğendim (12) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_85729)
24 Eylül 2021 Cuma 16:39
Hatırlıyorum sayın cumhurbaşkanı 2010 öncesinde her gittiği yerde miting alanında yer bulamazdık. Size emanet edilen bu davayı siz, belediye başkanları, encümenler ve milletvekilleri yerin dibine soktunuz.
Beğendim (10) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_85728)
24 Eylül 2021 Cuma 16:35
Başkan senin yanında her zaman yedek bir parti bulunur.
Beğendim (5) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_85718)
24 Eylül 2021 Cuma 09:42
siyasetten uzak tutulması gereken biri
Beğendim (14) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_85734)
24 Eylül 2021 Cuma 16:56
@Misafir Kullanıcı Kesinlikle katılıyorum
Beğendim (8) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_85717)
24 Eylül 2021 Cuma 09:41
Ne yaparsalar yapsınlar değil başkan siz kendi elinizle muhalefeti güçlendirdiniz. Muhalefet bir şey yapmıyor sadece yaptığınız sayısız hatalar yüzünden halk size ders verecek emin ol
Beğendim (16) Beğenmedim (2)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_85715)
24 Eylül 2021 Cuma 09:29
İnşallah en kısa sürede gitmeni bu gözler görür. Bu seçimde iyi bir ders millet size verecek
Beğendim (22) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_85763)
25 Eylül 2021 Cumartesi 12:38
@Misafir Kullanıcı Her elestireni terörist mi görüyorsun. Her şey güllük gülistanlık mı vicdanı na
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_85732)
24 Eylül 2021 Cuma 16:45
@Misafir Kullanıcı çok beklersin hdpkk militanı
Beğendim (1) Beğenmedim (18)Cevapla
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın