Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
02 Aralık 2020 Çarşamba
3 °C Çok bulutlu

Yeni Gazeteniz! ÇAPAKÇUR

Bingöl Online, Çapakçur ve Bingöl Olay Gazeteleri, ÇAPAKÇUR GAZETESİ adı altında birleşti. Yeni yayın döneminde güçlü bir ses olmayı hedefleyen Çapakçur Gazetesi, çarpıcı haberlerin yanı sıra önemli köşe yazılarıyla da kamuoyunun nabzını tutmaya devam edecek.

20 KASIM 2020 CUMA 19:27
151
1577
3
AA aa
Yeni Gazeteniz! ÇAPAKÇUR

Bingöl merkez ilçe sınırları dahilinde yayın yapan yerel gazetelerin birleşme kararı kapsamında Bingöl Online, Çapakçur ve Bingöl Olay Gazeteleri, ÇAPAKÇUR GAZETESİ adı altında birleşti. Bundan böyle üç gazete, Çapakçur Gazetesi adıyla yayın hayatına devam edecek.

Yeni yayın döneminde şehrin her türlü sorun ve sıkıntısının daha güçlü bir sesle dile getirildiği haberler, önemli analizler, kalemi güçlü köşe yazarı kadrosuyla hizmet verecek olan Çapakçur Gazetesi, resmi ilan, kayıp ilanları ve her türlü reklam yayınlama hizmetlerini de sürdürecektir.

Hakim Bayraktar, Mahmud Arda ve Mesut Kaya imtiyazındaki Çapakçur Basın Yayın Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde yayın hizmeti sunacak olan ÇAPAKÇUR GAZETESİ'nde yayınlanan haberler, gazetenin resmi web sayfası olan www.capakcurgazetesi.com.tr adresinde yayınlanacaktır.

BİNGÖL ONLİNE WEB'TEN DEVAM EDECEK

Bingöl'ün ilk internet portalı olan Bingöl Online ise web üzerinden (www.bingolonline.com) haber hizmetine devam edecek. Güncel haberler ve anlık gelişmeleri okurlarıyla paylaşacak olan Bingöl Online, web üzerinden canlı yayın hizmetini de sunacak.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_64663)
22 Kasım 2020 Pazar 00:47
Keşke ulusala gazeteler de sizi örnek alıp hepsi birleşse. Ne de olsa aynı haberleri yapıyorlar.
Beğendim (1) Beğenmedim (6)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_64648)
21 Kasım 2020 Cumartesi 11:31
Susma sustukça sıra sana gelecek ekonominin cilveleri üretim olmadığı sürece birleşmelerde fayda sağlamaz malesef insanlar artık basını bile takip etmiyor o guzelim gazeteler ortık yok birisi okurken çaktırmadan okumalar bitti
Beğendim (6) Beğenmedim (7)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_64645)
20 Kasım 2020 Cuma 23:19
Tarafsız bir anlayışınız olursa yasarsiniz aksi takdirde yok olursunuz unutmayın hayat boşluk kabul etmez.
Beğendim (6) Beğenmedim (7)Cevapla
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın