Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
26 Mayıs 2020 Salı
°C

Yetim ve öksüzler ziyaret edildi

Bingöl'de 'Hayallerimiz Gerçekleşiyor' projesi kapsamında, öksüz ve yetimler ziyaret edilerek bayram harçlıkları ile hediyeleri teslim edildi.

21 MAYIS 2020 PERŞEMBE 16:43
2
870
0
AA aa
Yetim ve öksüzler ziyaret edildi

Bingöl Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 2019 yılından itibaren yürütülen “Hayallerimiz Gerçekleşiyor” projenin 2. Etabı kapsamında il genelindeki yetim ve öksüzler ziyaret edildi.

Covıd-19 ile mücadele tedbirleri kapsamında diğer etkinliklerin ertelendiği projenin 2. Etabında, il merkezindeki 299 yetim ve öksüz çocuk evlerinde ziyaret edildi.

Sosyal mesafe ve maske kullanımı gibi kuralların titizlikle uygulandığı ziyaretlerde yetim ve öksüz çocuklara Vali Kadir Ekinci'nin selamları iletilirken, yalnız olmadıkları ve devletin bütün imkanları ile daima yanlarında olduğu vurgulandı.

Evlerinde tek tek ziyaret edilen çocuklara, valilik tarafından hazırlanan hediye paketleri ile bayram harçlıkları takdim edildi.

2019'DA 241 ÇOCUK ZİYARET EDİLMİŞTİ

2019 yılında uygulamaya başlanan ‘Hayallerimiz Gerçekleşiyor' projesinin ilk aşamasında 241 yetim ve öksüz çocuk tespit edilmiş, talep ve ihtiyaçları da karşılanmıştı.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın