Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
04 Aralık 2021 Cumartesi
7 °C Güneşli
Bingol Online Taziye Haberleri
Muzaffer Beki
20.04.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Saray Mahallesi Selim Atala Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Emine Akbulut (Ev Hanımı)
19.04.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Kültür Mahallesi Kültür Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Kemal Ertürkler
16.04.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Saray Mahallesi Saray Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Kamil Bozaba ((İşsiz))
14.04.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Yenimahalle Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
EMRE BUĞRAHAN ((İşçi))
10.04.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Bahçelievler Mahallesi Hacı Hasip Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Belkıse Güvener
08.04.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Yenimahalle Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Remzi Elçi
07.04.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri,Yeşilyurt Mahallesi Fatih Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Emine Heses (Ev Hanımı)
29.03.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Bahçelievler Mahallesi Hacı Hasip Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Ümmü Gülsüm Korkutata (Ev Hanımı)
25.03.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Göltepesi (Çan) Köyü Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Nurten Çiftçi Hanımefendi (Ev Hanımı)
22.03.2012
Hemşehrimiz Nurten Çiftçi hanımefendi vefat etmiştir. Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Karşıyaka Mahalesi Hz.Osman Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın