KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
25 Temmuz 2024 Perşembe
°C
Bingol Online Taziye Haberleri
Muzaffer Beki
20.04.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Saray Mahallesi Selim Atala Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Emine Akbulut (Ev Hanımı)
19.04.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Kültür Mahallesi Kültür Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Kemal Ertürkler
16.04.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Saray Mahallesi Saray Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Kamil Bozaba ((İşsiz))
14.04.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Yenimahalle Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
EMRE BUĞRAHAN ((İşçi))
10.04.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Bahçelievler Mahallesi Hacı Hasip Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Belkıse Güvener
08.04.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Yenimahalle Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Remzi Elçi
07.04.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri,Yeşilyurt Mahallesi Fatih Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Emine Heses (Ev Hanımı)
29.03.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Bahçelievler Mahallesi Hacı Hasip Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Ümmü Gülsüm Korkutata (Ev Hanımı)
25.03.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Göltepesi (Çan) Köyü Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Nurten Çiftçi Hanımefendi (Ev Hanımı)
22.03.2012
Hemşehrimiz Nurten Çiftçi hanımefendi vefat etmiştir. Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Karşıyaka Mahalesi Hz.Osman Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı di
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın