KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
30 Mayıs 2024 Perşembe
°C
Bingol Online Taziye Haberleri
Beyaz Aksungur
03.01.2013
Cenazesi defnedilmiş olup taziyeleri Yenişehir Mahallesi Hacı Hasip Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
RIFAT YILMAZ
16.12.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Yeni Mahalle Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
İBRAHİM GÜLEK
16.12.2012
Cenazesi defnedilmiş olup taziyeleri Kültür Mahallesi Kültür Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
PAŞA ELALTUNBAY
14.12.2012
Cenazesi defnedilmiş olup taziyeleri Yenişehir Mahallesi Hacı Hasip Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
FERİDE USLU (Ev Hanımı)
14.12.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Recep Tayyip Erdoğan Mahallesi Selahaddin-i Eyyubi Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
SELAHATTİN HASANOĞLU
09.12.2012
Cenazesi defnedilmiş olup taziyeleri İnalı Mahallesi İnalı Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
SABRİ TAYGUN
01.11.2012
Cenazesi defnedilmiş olup taziyeleri Mezrafaki Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Zehra Belgin (Öğrenci)
31.10.2012
Cenazesi defnedilmiş olup taziyeleri İnönü Mahallesi Terminal Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
HACI HALİT BUYANKARA
23.10.2012
Cenazesi defnedilmiş olup taziyeleri İnönü Mahallesi Terminal Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
NEBAHAT SONAKALAN
22.10.2012
Cenazesi defnedilmiş olup taziyeleri Bahçelievler Mahallesi Bahçelievler Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın