Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
04 Aralık 2021 Cumartesi
6 °C Güneşli
Bingol Online Taziye Haberleri
Beyaz Aksungur
03.01.2013
Cenazesi defnedilmiş olup taziyeleri Yenişehir Mahallesi Hacı Hasip Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
RIFAT YILMAZ
16.12.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Yeni Mahalle Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
İBRAHİM GÜLEK
16.12.2012
Cenazesi defnedilmiş olup taziyeleri Kültür Mahallesi Kültür Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
PAŞA ELALTUNBAY
14.12.2012
Cenazesi defnedilmiş olup taziyeleri Yenişehir Mahallesi Hacı Hasip Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
FERİDE USLU (Ev Hanımı)
14.12.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Recep Tayyip Erdoğan Mahallesi Selahaddin-i Eyyubi Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
SELAHATTİN HASANOĞLU
09.12.2012
Cenazesi defnedilmiş olup taziyeleri İnalı Mahallesi İnalı Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
SABRİ TAYGUN
01.11.2012
Cenazesi defnedilmiş olup taziyeleri Mezrafaki Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Zehra Belgin (Öğrenci)
31.10.2012
Cenazesi defnedilmiş olup taziyeleri İnönü Mahallesi Terminal Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
HACI HALİT BUYANKARA
23.10.2012
Cenazesi defnedilmiş olup taziyeleri İnönü Mahallesi Terminal Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
NEBAHAT SONAKALAN
22.10.2012
Cenazesi defnedilmiş olup taziyeleri Bahçelievler Mahallesi Bahçelievler Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın