KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
21 Haziran 2024 Cuma
°C
Bingol Online Taziye Haberleri
AHMET SONAKALAN
25.08.2012
Cenazesi defnedilmiş olup taziyeleri R.T.E. Mahallesi Selahattin Eyyubi Camii`nde kabul edilmektedir.Merhuma Allah`tan rahmet ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
RAZİYE BAYINDIR
25.08.2012
Cenazesi defnedilmiş olup taziyeleri Saray Mahallesi Saray Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
VESİLE AKBULUT
24.08.2012
Cenazesi defnedilmiş olup taziyeleri Yeni Mahalle Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
VECİDE KAYA
08.08.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Yenimahalle Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
ZEKİYE KETE
06.08.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Recep Tayyip Erdoğan Mahallesi Selahaddin Eyyubi Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
YADİN BOR
31.07.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Mirzan Mahallesi Mirzan Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
FİLİT DALAR
30.07.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Yeni Mahalle Camii`nde kabul edilmektedir. Merhuma Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
SAİME GELİN
30.07.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri,Kültür Mahallesi Kültür Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
SİSİ CAMUKA
16.07.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Karşıyaka Mahallesi Hz Osman Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
ZEMZEMA YILDIZ
24.06.2012
Cenazesi defnedilmiş olup, taziyeleri Recep Tayyip Erdoğan Mahallesi Selahaddin Eyyubi Camii`nde kabul edilmektedir. Merhumeye Allah`tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın